Równowaga życia – część XVI: Ból Twojej Duszy

Musimy tylko tego zechcieć, zapragnąć, odważyć się odczuć Jej ból. Zobaczyć jak naprawdę wygląda twoje życie i szczerze je podsumować. Ból Duszy jest prawdziwy, autentyczny, odziera z iluzji, że wszystko jest w porządku. Widzisz wtedy bezcelowość i pustkę swojego życia, zaczynasz rozumieć, że twoja Dusza potrzebuje pomocy, a może nawet uleczenia ran. Ona potrzebuje twojej uwagi i zainteresowania.

Kiedy w twoim życiu miało miejsce traumatyczne przeżycie, albo kiedy lęk, ból, przerażenie, zbierały się latami i powoli wypełniałeś się smutkiem i cierpieniem, możesz być pewien, że twoja Dusza odeszła do świata astralnego. Wtedy potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci Ją odzyskać, posprzątać Jej dom, który znajduje się w twoim Sercu i usunie nadmiar bólu.

Oczyszczanie domu Duszy, otwieranie serca, to wciąż jeszcze niezwykła rzadkość. Nietrudno wyobrazić sobie dom nie sprzątany przez rok, a czy możesz sobie wyobrazić energetyczny bałagan, np. po 40 latach zaniedbania? Dom Duszy to czyste Serce. Nie możesz pozwolić, żeby wypełniał się brudnymi, negatywnymi emocjami, takimi jak: głupota, gniew, zazdrość, duma, lęk. Dlatego nie pozwalaj, żeby negatywne emocje wypełniały twoje życie, możesz nad nimi zapanować. One działają jak trucizna na twój umysł, ale ty masz na nie antidotum.

Od setek lat ta wiedza jest znana ludziom: lekarstwem na gniew jest miłość, na głupotę – mądrość, na zazdrość – chęć dawania, na dumę – pokora .Dzisiaj nie każdy chce podjąć wysiłek, żeby zażyć takie lekarstwo. Przez całe lata pielęgnujemy destrukcyjne emocje, pozwalamy im dominować, a one w końcu przejmują kontrolę nad naszym życiem. Tak samo jak zanieczyszczają nasz umysł, zanieczyszczają też Duszę, zaniżają Jej wibracje. To jest przyczyną problemu nie spotykanego dotąd na tak wielką skalę: Dusze ludzi z niskimi wibracjami są masowo porywany na długi lata przez istoty z niższych wymiarów.

Aleksander Deyev