Jak to wszystko się zaczyna - Zmiana na Ziemi

Moja droga część XVII: Jak to wszystko się zaczyna

Nasza Dusza jest jak boska jaźń. Kiedy przychodzi do naszego świata pierwszy raz, łączy się z Duszą Ziemi i wybiera model ciała, w którym chce się narodzić. Jeśli Dusza jest uczniem w naszym świecie, narodziny są losowe, jeśli nauczycielem – wybiera dokładnie rodziców i miejsce narodzin.

Na Ziemi istnieją różne modele genetyczne ciał. Wyglądamy podobnie jednak mamy różne możliwości i potencjał, który przejawia się w ciągu naszego życia. Jeśli Dusza wciela się kolejny raz, powstaje karmiczna zależność, która wzrasta z każdym następnym żywotem. To potężny proces polegający na przyciąganiu się poznanych i pozostawionych na Ziemi Dusz.

Nasza dusza ma 13 ciał, które przejawia w naszym świecie. 6 ciał subtelnych, 6 ciał astralnyh i ciało fizyczne. Każde to ciało ma jakiś rodzaj niezwykłej świadomości. Dlatego nie mamy tylko świadomości, nadświadomości i podświadomości. Czym więcej ciał używamy w czasie naszego życia, tym więcej świadomości nakłada się na naszą aktywną świadomość.

Dusza wchodzi w dziecko w drugim miesiącu życia płodowego, gdy powstają pierwsze komórki serca. Kiedy Dusza nie wejdzie do ciała dziecka następuje poronienie. Do siódmego miesiąca życia płodu Dusza odgrywa 15% roli w życiu dziecka, pozostałe 85% należy do Duszy Ziemi. Od siódmego miesiąca ciąży Dusza kieruje naszym życiem w 100%.

W czasie całego naszego życia Dusza przebywa w naszych ciałach subtelnych. Przechodzi od pierwszego do ostatniego ciała, wprowadzając namacalne i widoczne zmiany w nas, to znaczy w naszym życiu fizycznym , psychicznym i emocjonalnym. Gdy dociera do ostatniego ciała subtelnego zmienia nasze życie na poziomie duchowym.

Aleksander Deyev