Duchowość jako przejaw obecności Duszy - Zmiana na Ziemi

Ocalenie część XIV: Duchowość jako przejaw obecności Duszy

Obecnie Internet zapełniony jest rożnego rodzaju duchowymi nauczycielami i różnorodnymi naukami duchowymi. Powoduje to prawdziwy zawrót głowy, dezorientacje i brak najmniejszej możliwości znalezienia właściwej drogi dla siebie. Dlatego zapytałem swoją Dusze o rade – jaki musi być prawdziwy rozwój duchowy w obecnych czasach? Powtórzę wam to co usłyszałem.

Droga naszego prawdziwego rozwoju duchowego zawsze zaczyna się przejawieniem obecności świadomości naszej Duszy w naszym codziennym życiu.

Rozwój duchowy zaczyna się w momencie, kiedy świadomie dotykamy naszej Duszy, kiedy powstają pierwsze prawdziwe i trwałe partnerskie relacje pomiędzy nasza świadomością, a świadomością Duszy.

Rożni duchowi nauczyciele, których spotykamy na swojej drodze rozwoju duchowego zawsze są zewnętrzną formą wewnętrznego nauczania naszej Duszy. To ona nas kieruje do nich kiedy uważa, że nauki pobrane u tych nauczycieli są cenne i nam służą.

Rozwój duchowy zawsze jest powiązany z powolnym pozbywaniem się z naszego życia urojeń, fanatyzmu i ślepej wiary w święte duchowe autorytety.

Prawdziwy rozwój duchowy jest otwartością na nieskończone zmiany i niezwykłe manifestacje obecności naszej Duszy. Codzienne jej przejawienie podczas naszego dorastania w tym świecie zmienia nas w spokojnych, szczęśliwych i w końcu wolnych ludzi.

Nasz rozwój duchowy jest naturalnym procesem wychodzenia po za granice czasowe ciągłości naszego życia. Jest to przesiąkanie i powolne zanurzenie się w nieskończonym, uniwersalnym strumieniu energii życia, przepływającym przez nasz nieskończony Wszechświat.

Aleksander Deyev