Nasze nieskończone życie - Zmiana na Ziemi

Ocalenie część VIII: Nasze nieskończone życie

Często mnie pytają.
Czy wpływają na nasze obecne życie nasze poprzednie działania albo naszych przodków i w jakim stopniu?

Uważam, że na nasze życie wpływają tylko nasze poprzednie działania, nasze poprzednie czyny. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy dzisiaj, bo to będzie wpływało na nasze następne życie.

To nasze czyny, które popełniliśmy w poprzednim i jeszcze wcześniejszym wcieleniu dalej wpływają na nas, na to co robimy i w jaki sposób żyjemy.

Jest coś takiego, co nazywa się rozwój duchowy. Jest to określony poziom naszego rozwoju, który osiągamy w tym obecnym życiu. To są konkretne wibracje, które da się zmierzyć. Jest to sumą naszej życiowej mądrości.

Przychodzimy na świat, rodzimy się z tą wibracją, na tym poziomie rozwoju duchowego, na której skończyliśmy poprzedni żywot. W każdym wcieleniu jest tak samo, to znaczy startujemy z tego miejsca, w którym skończyliśmy w poprzednim życiu – na tej płaszczyźnie, z tym sposobem rozumienia, z tym potencjałem, z tymi zdolnościami.

To jesteśmy my, nasze życie, nasza odpowiedzialność, nasze czyny. Nasze zdolności i możliwości, nasz potencjał, który rozwinęliśmy albo nie rozwinęliśmy w poprzednim życiu – to będziemy posiadali w tym żywocie. Z tym zaczniemy żyć, na tym zaczniemy budować. Dlatego niektórzy ludzie rodzą się z ogromnym potencjałem, silnym, dynamicznym startem. Od samego początku są uduchowieni, mądrzy, inteligentni, wspaniali, itd.

A niektórzy rodzą się prawie nic nie posiadając na samym początku, zero wszystkiego, muszą znów zacząć się uczyć, wszystko budować odnowa. Nie rodzimy się jednakowymi, na jednym poziomie. Nie rodzimy się w takich samych warunkach, wszystko jest połączone w całość. Każdy poprzedni żywot jest częścią naszej dzisiejszej osobowości.

Aleksander Deyev