Dom Boga

Zmiany na Ziemi Część II: Dom Boga

Kiedy zapytałem swojej Duszy gdzie jest dom Boga powiedziała, że na to pytanie nie ma odpowiedzi, ale spróbuje mi to pokazać. Powiedziała, że wszystkie Źródła w naszej galaktyce wypełnione są miliardami czystych Dusz. Ich głównym celem jest przepuszczanie energii Boga przez Rdzeń Źródła i wysyłanie tej energii do pojedynczej Duszy i dalej do pojedynczej Świadomości. Energia do każdego Źródła w galaktyce dociera z centralnego miejsca mocy przejawienia Boga, które nazywa się Centralnym Słońcem Galaktyki. To nie jest fizyczne słońce, to raczej słońce promieniujące na poziomie duchowym. Każda galaktyka posiada takie centralne słońce, jako miejsce skupienia potężnej energii Boga. Wszystkie centralne słońca galaktyk połączone są z centralnym słońcem naszego Wszechświata, które jest centrum przejawienia Boga we wszechświecie.

Nasz Wszechświat jest prawie nieskończony jednak kiedy w końcu docieramy do jego granicy, okazuje się, że graniczy z innym Wszechświatem, o wiele starszym od naszego, a z drugiej strony graniczymy z o wiele młodszym Wszechświatem.

Kiedy patrzymy dalej okazuje się, że jesteśmy częścią ogromnego Sektora, który łączy w sobie 91 Wszechświatów. W centrum tego sektora istnieje potężne skupienie energii Boga, który nazywa się Centralnym Słońcem Sektora, połączone z każdym Centralnym Słońcem z każdego z 91 Wszechświatów. Ten Sektor jest jednym z 11-stu Sektorów Konglomeratu, który posiada niezwykle potężne Centralne Słońce Konglomeratu, które łączy centralne słońce 11–stu sektorów, itd., itd., itd..
To była odpowiedź mojej Duszy na to gdzie szukać domu Boga.

Aleksander Deyev

Zmiany na Ziemi – Część III: Matriks na Ziemi