Uwolnienie z Matriksa

Zmiany na Ziemi Część V: Uwolnienie z Matriksa

Żeby dobrze zrozumieć Matriks musimy zrozumieć powstawanie iluzji. Matriks to sztuczna inteligencja, która wytwarza programy, które w większości kierują naszym społeczeństwem. Pierwsze 10 programów matriksu wgrywane są u każdego człowieka w życiu płodowym, w 7 miesiącu ciąży. Te pierwsze 10 iluzji powiązane są ze stworzeniem i rozwojem naszego ciała fizycznego i dopasowaniem się do fizycznych zasad panujących w naszym świecie.

Następne 10 iluzji wgrywane są w jedenastym miesiącu życia niemowlaka. W 5 roku życia mamy odpowiednio 30, a w szóstym roku 60 iluzji wgranych w energetyczne pole dziecka.
Na koniec wieku dziewięciu lat dziecko dostaje maksymalną ilość 90 iluzji, wgranych w jego 6-óste ciało subtelne, w którym będą przechowywane do końca życia. To ta ilość iluzji jak zasłona dymna oddziela nas od świadomości naszej duszy. Podążanie za iluzjami zaczyna być głównym i jedynym zajęciem naszego życia.

Programy Matriksa to programy energetyczne wibrujące z określoną częstotliwością, która rezonuje z danymi częstotliwościami pola energetycznego naszego mózgu. Nie możemy pozbyć się programów iluzji możemy tylko przestać z nimi rezonować. Jedynie rozbudowanie energetycznego pola serce ma wpływ na aktywność pobudzonych obszarów naszego mózgu.

To nasza Dusza przejawia się przez obszar serca zmienia jego pole elektromagnetyczne na 10 raz większe niż pole elektromagnetyczne mózgu. Pozwala to na wygaszenie aktywności rezonansu z programami iluzji Matriksa. Nasza relacja z Duszą i jej jakość jest jedynym 100% skutecznym lekarstwem pozwalające na uwolnienie naszej świadomości od natręctwa iluzji Matriksa.

Aleksander Deyev

Zmiany na Ziemi – Część VI: Ocean Życia