Historia Cywilizacji - Zmiana na Ziemi

Zmiany na Ziemi Część VII: Historia Cywilizacji

Nasza ludzka cywilizacja ma bardzo ciekawą przeszłość. Jesteśmy czwartą genetycznie wersją ludzkości. Pierwszy model sprowadzono na Ziemię 100 tysięcy lat temu w czasie instalowania Matriksa na Ziemi. Pierwsi osadnicy pochodzili ze świata podobnego do naszej Ziemi w odległości 7 lat świetlnych. Ta populacja istot przetrwała w warunkach ziemskich 5 tysięcy lat i zniknęła. Druga wersja poprawiona genetycznie powstała 60 tysięcy lat temu w momencie uruchomienia Matriksa i przetrwała z dwoma drobnymi poprawkami (pierwsza 40 tysięcy lat temu, a druga 16 tysięcy lat temu) do obecnych czasów. Następna aktualizacja genetyczna zaplanowana jest za 10 tysięcy lat na początku następnego roku szkolnego. Przyczyną powstania takiej aktualizacji jest próba nie dopuszczenia kolejny raz do zagłady cywilizacji w czasie wyłączania matriksa i kończenia semestru albo roku szkolnego.

Dwie cywilizacje, które powstały w obecnym roku szkolnym doprowadzili do globalnej wojny, niszcząc wszystko na Ziemi, niszcząc siebie. Pierwsza była cywilizacja, która powstała w drugim semestrze. Wojny, która prowadziła opisują bardzo dokładnie indyjskie Wedy jako wojny bogów. Po tej globalnej wojnie cała Ziemia była pokryta kraterami, a ślady po nich do tej pory widać na zdjęciach z kosmosu. Druga cywilizacja powstała w ostatnim – 4-wartym semestrze i zniszczyła siebie po przez nadużywanie broni klimatycznej. To była cywilizacja Atlantów.
Każda taka wojna powstawała pod koniec semestru w czasie zdawania egzaminów i wygaszania Matriksa, w takim czasie przez jaki aktualnie przechodzimy.

Ratunkiem dla wszystkich cywilizacji jest świat, który powstaje cyklicznie w 5-tym wymiarze pod koniec każdego semestru, to niezwykły świat idealnej równowagi. Na Ziemi nazwali ten świat SZAMBALA. Dostają się do niego tylko wybrane osoby, które zdały egzaminy na Ziemi, to jest ten świat wakacji. Zamieszkują go ludzie, którzy przenieśli swoją świadomość w momencie śmierci z ciała fizycznego w 3 wymiarze do swojego ciała światła w 5 wymiarze, które powstało w czasie rozpakowania oprogramowania oraz zakończyli rok szkolny w ziemskim wymiarze Matriksa.

Aleksander Deyev