Zmiany na Ziemi Część VIII: Druga szkoła Dusz na Ziemi

Jak już wiemy Ziemia jest jedną z 19. szkół, która powstała w naszej galaktyce dla Dusz przechodzących procesy nauczania w trzecim wymiarze i wykorzystuje genetyczne zmodyfikowane ciało istot humanoidalnych.
Okazuje się że na Ziemi, która przejawia się w wielu wymiarach jednocześnie istnieje też druga o wiele starsza szkoła dla Dusz, które przechodzą proces nauczania w czwartym wymiarze. W tej szkole współistnieją dwie rasy istot pochodzący z jednego wspólnego przodka gada.

Pierwsza rasa istot to NAGOWIE bardzo dobrze znana od tysięcy lat i opisana w naukach duchowych dwóch kultur buddyjskiej i hinduskiej. Powstała setka książek opisujących relacje na poziomie duchowym łączące nauczycieli nagów i ludzi. Nasze rasy zawsze pokojowo współistniały. Wiele nauk buddyjskich jako skarby umysłu przechowuje się w świecie nagów. Nasze wymiary czasami przecinają się. Miejsca, w których spotykamy nagów są zawsze blisko wody, morza, rzek, jezior. Jest to rasa pięknych duchowych istot pochodzących z królewskich rodów gadów. Ich Dusze należą do wysoko wibracyjnych źródeł. Ich siódmy rok szkolny trwa 2 razy dłużej niż szkolny rok na Ziemi trzeciego wymiaru.

Druga rasa to REPTILIANIE bardzo dobrze znana z literatury ezoterycznej. Nie majom dobrej opinii, jest rasom agresywną i mało rozwiniętą duchowo. Jedna dusza u nich połączona z 15-20 osobnikami pochodzącymi z jednego gniazda. Ma minimalny wpływ na ich życie. Kiedy nasze światy przecinają się możemy ich spotkać w jaskiniach, podziemnych tunelach, grotach. Ich dusze należą do źródeł nisko wibracyjnych.

Gęstość wymiaru czwartego ma 80 warstw, pierwszy 60 zajmują reptilianie, ostatnie 20 wysoko wibracyjnych warstw zajmują nagowie. Ich światy nie łączą się, mają dwa odmienne systemy nauczania.
Gęstość wymiaru trzeciego ma tylko 30 warstw ludzkość zajmuje pierwszy 26. Pozostałe wysoko wibracyjne warstwy należy do istot, które w buddyzmie Bon nazywają duchami przyrody, drzew, gór, jezior, lasów. To jest 7 klas istot istniejących na Ziemi setki miliony lat przed powstaniem matriksu, które cierpliwie czekają na odzyskanie swojej własności.

Aleksander Deyev