Super Cywilizacja - Zmiany na Ziemi

Zmiany na Ziemi Część XI: Nowa Super-Cywilizacja na Ziemi

Czekają na nas duże zmiany. Za 8 miesięcy do 3 istniejących obecnie na Ziemi cywilizacji – naszej ludzkiej w trzecim wymiarze Ziemi i dwóch cywilizacji w czwartym wymiarze dołączy nowa super cywilizacja, która założy kolonie w szóstym wymiarze Ziemi.

Przeprowadzka zacznie się za 8 miesięcy, a skończy się za dwa lata. Prawie 5 miliardów istot odnajdzie swój nowy dom na Ziemi. Przyczyną przeprowadzki jest proces umierania ich planety, z której pochodzą. Znajduje się w odległości 28 lat świetlnych od Ziemi. Było wiele możliwych wyborów. Wybrano 9 światów, na których powstaną kolonie. Ziemia jest jedną z nich.

To cywilizacja z „górnej półki”, należy do najbardziej rozwiniętych cywilizacji duchowych naszej galaktyki. Nie posiadają fizycznego ciała, mają tylko ciało energetyczne. Wibracji ich Dusz należą do najbardziej wysoko-wibracyjnych źródeł galaktyki.

Obecność nowej cywilizacji całkowicie zmieni rolę Ziemi w naszej galaktyce. Z prowincjonalnej szkoły na obrzeżach drogi mlecznej, staniemy się potężnym ośrodkiem duchowym, odgrywającym ważną rolę w naszej galaktyce. Dla Ziemi nastanie upragniony spokój i bezpieczeństwo, którego nie było od ostatnich 20 tysięcy lat.

Przeprowadzka przyciągnie uwagę ogromnej ilości ras istot obserwujących to niezwykłe wydarzenie. Z 8 stale obecnych ras na Ziemi ta ilość powiększy się do 24. To spowoduje ogromne nasilenie obserwacji UFO.

Aleksander Deyev