Alternatywne drogi rozwoju ludzkości - Zmiany na Ziemi

Zmiany na Ziemi część XII: Alternatywne drogi rozwoju ludzkości

Przed ludzkością stoi ogromna ilość zagrożeń powstających z powodu nieuniknionych zmian na Ziemi. Nie jest to czymś nowym w historii powstania, rozwoju i znikania rożnych podobnych do naszej, poprzednich cywilizacji. Nasze Dusze proponują przeprowadzkę do nowego świata powstającego na płaszczyźnie 5-tego wymiaru. Dla pozostałych którzy nie są zainteresowani połączeniem ze swoją Duszą możliwe są inne drogi rozwoju. Zobaczymy jakie rozwiązania są proponowane przez ludzkość na dzień dzisiejszy.

Pierwszym rozwiązaniem jest przeprowadzka pod ziemię. To jest najprostsze z powodu ogromnej ilości starych, istniejących od wielu tysięcy lat, a także nowo budowanych podziemnych miast, połączonych siecią podziemnych tuneli. To rozwiązanie wiele razy było wykorzystywane jak ostateczny ratunek przez różne poprzednie cywilizacje.

Drugie rozwiązanie to przenieść część populacji ludzi na Księżyc albo na Mars. Stworzyć bazy samowystarczalne do zamieszkania setek albo tysięcy osób. Kopalnie wydobywcze, placówki naukowe, fabryki produkcyjne. To też nie jest nowym rozwiązaniem. Co najmniej dwie z poprzednich cywilizacji budowały bazy poza Ziemią.

Trzecie rozwiązanie to stworzyć zapasowe części – narządy do naszego ciała. Hodowane w ciałach zwierząt albo drukowane w bio-drukarce, z możliwością natychmiastowej wymiany narządów wzroku, słuchu, stawów, mięśni czy  wewnętrznych narządów na nowe.

Czwarte rozwiązanie to stwarzanie klonowanych ciał i przenoszenie świadomości w nieskończoność, do nowych ulepszonych modeli stworzonych na zamówienie.

Piąte rozwiązanie to przeniesienie świadomości do ciał mechanicznych – androidów.  To maksymalnie zwiększy nasz potencjał i ułatwi dostęp do części zamiennych. Powstanie możliwość do zamieszkania w różnych toksycznych środowiskach na innych planetach.

Szóste rozwiązanie jest najbardziej niezwykłe to przeniesienie świadomości do awatara stworzonego i zamieszkującego różnorodne światy rzeczywistości wirtualnej.

Każde z tych rozwiązań jest realne i możliwe do realizacji w naszym stuleciu.

Aleksander Deyev