Kim jesteśmy i skąd pochodzimy? - Zmiana na Ziemi

Zmiany na Ziemi część XIII: Kim jesteśmy i skąd pochodzimy?

Często rozmawiam z Duszą na temat powstania ludzkiego gatunku, spróbuje wam przekazać cześć tych rozmów.

Na Ziemi nigdy nie powstał oryginalny ziemski gatunek ludzi, zdolnych do stworzenia jakiejkolwiek cywilizacji. Zawsze to byli pionierzy i osadnicy z innych planet i galaktyk.

Pierwsze kolonie na Ziemi były założone 22 miliony lat temu. Istoty te pochodziły z poza układu słonecznego. W większości to były istoty humanoidalne, 5 rożnych ras, od 3 do do 9 metrów wzrostu, niektórzy mieli jedno oko – należeli do rasy cyklopów. Ich szkielety i pozostałości rożnych budynków cały czas odnajdujemy w wykopaliskach archeologicznych po całym świecie.

Pierwsze placówki z innych planet układu słonecznego powstały 3 miliony lat temu z jeszcze wtedy istniejącej planety Faje-ton. Następni byli koloniści z Marsa, którzy założyli swoje kolonie 800 tys. lat temu. Ostatni byli mieszkańcy planety Nubira, którzy próbowali zadomowić się na Ziemi 400 tys. lat temu. W większości były to kopalnie wydobywcze i placówki badawcze.

Ostatnią rasom były istoty o wysokości od 2 do 3 metrów, które miały niebieską skórę. Pochodzili z wysokorozwiniętej cywilizacji i zamieszkali na Ziemi w czasie powstawania matriksu szkoły 100 tys. lat temu. Przetrwali na Ziemi tak jak i reszta nie więcej niż 5 tys. lat, z powodu skrajnie trudnych warunków klimatycznych panujących wtedy na Ziemi.

To te istoty posłużyły jako podstawowy model genetyczny do stworzenia pierwszych ciał ludzkości 60 tys. lat temu. W nowym ciele były wprowadzone zmiany genetyczne, powiązane z przebudową procesu powstawania hemoglobiny w krwi. Nastąpiła zamiana pierwiastka miedzi na żelazo, co dało czerwoną krew zamiast niebieskiej. To było ważne w procesie oddychania, w atmosferze z większą ilością tlenu w powietrze, niż dwutlenku węgla.

Pierwsza rasa istot, które powstały i zamieszkały na Ziemie na stałe 60 tys. lat temu, mierzyły 170 cm wzrostu. Mieli czarną skórę i wyglądali prawie jak my. W czasie następnej aktualizacji genetycznej, która powstała 40 tys. lat temu dodali 3 nowe modele ciał rożnego wzrostu, z odmiennymi kolorami skóry, białą, żółtą i czerwoną. To dało większa możliwość dopasowania do rożnych obszarów i warunków klimatycznych.

Od 70 tys. lat istnieje zakaz osiedlania się na Ziemi, który był złamany 16 tys. lat temu. To doprowadziło do zamieszkania na Ziemi 2 obcych ras istot, które zaczęły swój pobyt od globalnych zmian genetycznych naszego gatunku.

Pierwsza podstawowa rasa niebieskich istot była mieszkanką genetyczna 5 gatunków ras istot pochodzących z naszej galaktyki. Każda następna aktualizacja dodawała kolejny gatunek. W czasie ostatniej zmiany genetycznej, która zaczęła się 16 tys. lat temu było dodane DNA reptilian. To powoduje że jesteśmy ostatecznie mieszanką, co najmniej 8 rożnych ras kosmicznych istot zamieszkujących naszą galaktykę.

Aleksander Deyev