https://www.zmiananaziemi.pl/wp-content/uploads/2017/02/kadr-300x185.jpg

Kiedyś ufałem, że tylko dusza ma plan, który wykracza poza powielanie życia innych ludzi i gotowych wzorców. Dziś wiem, że takie życie możliwe jest wyłącznie kiedy korzystamy z jej wskazówek. Kiedy podróż rozpoczniemy od poznania naszej duszy i nie pozwolimy innym zaburzać kierunku w jakim razem z nią podążamy.

Zrozumiałem że tylko dzięki temu jaki związek z nią stwarzam i czy idę przez życie trzymając ją za rękę pozwalając się prowadzić mam szansę na szczęśliwe życie.

Często idę popychany przez nią, nie rozumiejąc po co coś mam zrobić. Jednak kiedy spojrzę wstecz i zobaczę co już przeszliśmy wiem, że ma w tym powód. Ważny jest dla mnie każdy krok jaki stawimy razem.

Ta strona jest efektem naszej wspólnej drogi, którą idziemy każdego dnia. Jest tworzona wspólnie przeze mnie i przez moją duszę. Jednak gdyby nie ona to nie wiem czy miałbym cokolwiek do powiedzenia.

To co uważam za najlepszą decyzję w relacji ze swoją duszą, to to że postawiłem ją na pierwszym miejscu w naszym życiu. (A najgorszą? To, że zwlekałem z tym tak długo)

Dzięki tej stronie chcemy zachęcić Cię poprzez doświadczenia nasze oraz innych do zajrzenia tam gdzie być może tak jak ja kiedyś nigdy nie patrzyłeś lub utwierdzić w tym co już przeczuwasz. Możemy pokazać, że życie w zgodzie z duszą, a tym samym z sobą w tym świecie jest możliwe. Jest naszym prawdziwym przeznaczeniem w jego ludzkiej codzienności.

Każdy związek i droga z duszą jest indywidualna. Zaczyna się w innym miejscu. Tym bardziej cieszę się, że już na początku tej strony nie jestem sam. Że spotkałem na swej drodze ludzi, którzy żyją w zgodzie z własną duszą i również chcą się tym podzielić. Razem stwarzamy coś czego do końca jeszcze nie rozumiemy.

Kiedy dotkniesz swojej duszy już nigdy nie będziesz szukał dowodów jej istnienia.

Paweł Kowalski