Paweł Kowalski - Sesje z Duszą

Witaj! Nazywam się Paweł Kowalski. Kiedy w 2015 roku odzyskałem kontakt ze swoją Duszą wiedziałem, że to doświadczenie zmieni dalsze moje życie. Tak się stało. Zacząłem je dzielić na to, w którym żyłem bez świadomości i obecności swojej Duszy i to, w którym żyje korzystając z jej wskazówek.

Odzyskanie Duszy było początkiem nowego życia. Odzyskałem wewnętrzny spokój, radość z codziennego życia i trwałe szczęście niezależne od zewnętrznych okoliczności.

W czasie naszej drogi zrozumiałem, że przechodząc przez życiowe trudności zyskujemy ogromną szansę, aby wreszcie odzyskać to czego tak naprawdę w swoim życiu szukamy - połączenie ze swoją Duszą. Zbudować pewność i zaufanie do jej przejawu. Przez nią odzyskać kontakt z Bogiem i dzięki Niemu wrócić do zdrowia, równowagi w każdym obszarze naszego życia.

Co zrobić aby połączyć się ze swoją Duszą i aby na stałe wróciła do mojego życia?

1. Odzyskaj świadomość posiadania Duszy. Dostrzegaj Dusze w codziennym życiu i jej wpływ na Twoje życie.

2. Stwórz bliski związek ze swoją Duszą oparty na uczuciach. Odzyskaj jej wsparcie.

3. Odnajdź nie powtarzalność i wyjątkowość życia pomimo jego niedoskonałości. Zaakceptuj swoje doświadczenia, moment, w którym zaczynasz. Naucz się dawać miłość, wsparcie i szacunek dla samego siebie.

4. Przygotuj miejsce dla swojej Duszy. Postaw związek ze swoją Duszą i jej opinie na pierwszym miejscu. Zrezygnuj z zewnętrznych autorytetów, norm i wzorców. Poluźnij sztywny obraz siebie i życia.

5. Poddawaj się prowadzeniu Duszy i zmianom jakie chce wprowadzić w wasze życie. Zauważaj każdą formę jej przejawu w codziennym życiu, ucz się zauważać jej wskazówki. Zbuduj pewność i zaufanie na przykładzie swojego życia. Podejmuj decyzji w zgodzie ze swoją Duszą.

6. Odzyskaj indywidualny kontakt z Bogiem korzystając z potencjału swojej Duszy.

7. Zaakceptuj dalszą wspólną drogę życia. Rozwój to wzrost stopnia przejawu Duszy przez ciało i umysł, to jest proces rozciągnięty w czasie. Dusza budzi nas z iluzji naszego życia. Liczy się każdy krok jaki wspólnie postawisz.

Po przez tą stronę i w czasie indywidualnych sesji pomagam przejść przez każdy z tych kroków, aby zbliżyć się do swojej Duszy i lepiej zrozumieć jej wskazówki w codziennym życiu.

Sesje z Duszą to szczególna pomoc dla ludzi, którzy swoją Dusze odzyskali po terapii z Aleksandrem. Dla tych, którzy chcą się uczyć z nią komunikować w codziennym życiu lub mają utrudnienia w odbudowaniu bliskiego związku ze swoją Duszą.

Dowiedz się więcej