Paweł Kowalski - Sesje z Duszą

Czy wiesz, że masz Dusze? Jeżeli tak, jeżeli to oczywiste to czy wiesz w jakim jest stanie? Czy próbowałeś się kiedyś do niej zbliżyć na tyle, aby doświadczyć jej w sobie? Czy korzystasz z Duszy w codziennym życiu? Czy znasz marzenia Duszy w stosunku do Ciebie?

Ucząc się komunikować ze swoja Duszą niejednokrotnie czułem się oszukany. Większość życia przeżyłem wierząc, że mam do dyspozycji jedynie ciało i umysł. Lepiej lub gorzej powielałem wzorce, normy, zasady - informacje, które przyszły do mnie z zewnątrz. Od moich rodziców, nauczycieli, znajomych, autorytetów, przeczytanych książek, szkoleń, w których uczestniczyłem. Jednak nikt nie powiedziałem mi, że mógłbym skorzystać ze swojej Duszy. Nie wiedziałem, że ona może wpływać na jakość decyzje jakie podejmuje w życiu. Nie zdawałem sobie sprawy, że to zdrowa Dusza, z którą żyje w zgodzie daje możliwość odczuwania szczęścia, spokoju, spełniania w życiu, że to dzięki niej odnajdujemy prawdziwy powód tego życia. Nikt nie uświadomił mi, że za jakość naszego życia odpowiada stan naszej Duszy. Z braku świadomości lekceważyłem jej wskazówki, bagatelizowałem jej zdrowie, w końcu stawałem się nie czuły nawet na jej krzyk!

Teraz wiesz. Nie będziesz mógł już powiedzieć, że nikt nie powiedział Ci o Duszy.

Dowiadując się o niej więcej myślałem na początku, że "odkrywam Amerykę". Tym czasem okazuje się, że wiedza o Duszy była znana ludziom od tysięcy lat na każdym z kontynentów.

Kontakt z naszą Duszą i życie pod jej wpływem to nasz naturalny stan - z tym się rodzimy. Jednak kiedy dorastamy, a świat zewnętrzny w nas zaczyna dominować stopniowo tracimy go.

Dlaczego jednak temat naszej Duszy jest pomijany? Dlaczego upośledzamy naszą Duszę korzystając ze skrawków często nieprawdziwych informacji? Czy komuś zależy na tym, abyś nigdy nie poznał swojej Duszy? Na tym abyś posługiwał się gotowymi odpowiedziami, zdawkowymi informacjami, którymi otaczają Cię jak małe dziecko zabawkami, aby Twoja uwaga pozostawała na zewnątrz Ciebie? Abyś nie usłyszał tego, co zawsze chciała Tobie powiedzieć Dusza? Abyś nie skorzystał z jej wskazówek i potencjału?

Niemalże każdy zauważa, że przechodzimy przez kryzys cywilizacyjny. Skala wydarzeń nie pozwala nam już dłużej zamykać oczu na wojny, akty fanatyzmu, terroryzmu, przemocy, katastrof, które dotykają różne miejsca na naszej planecie. Czy próbowałeś odnaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego świat, w którym żyjemy wygląda w taki sposób? A może należysz do tych ludzi, którzy wolą takich pytań nie zadawać i nie zauważać tego co się wydarza?

Zmieniając się pod wpływem mojej Duszy zrozumiałem, że prawdziwym powodem takiego stanu naszego świata jest utrata kontaktu z Duszą przez ogromną liczbę ludzi. Wszystkie rewolucje, w których upatrywaliśmy nadzieje ostatecznie nie był w stanie zmienić tego świata i żadna tego nie uczyni. Zmiana nastąpi kiedy dokonamy duchowej ewolucji odkrywając wreszcie w nas naszą Duszę i nauczymy się korzystać z jej potencjału w codziennym życiu.

Zapytaj i bądź gotów usłyszeć odpowiedź: "Jak czuje się moja Dusza?".

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o swojej Duszy, aby lepiej zrozumieć jej cel i powód w Twoim życiu? Dzięki temu spojrzysz na siebie i życie z innej perspektywy. Czy chciałbyś na stałe połączyć się ze swoją Duszą? Zacząć wreszcie z nią współpracować i korzystać z jej wskazówek? Świadomie uczestniczyć w zmianach jakie wprowadza w Twoje życie?

Od ponad dwóch lat żyję w zgodzie z własną Duszą. Nie byłbym w stanie wymienić wszystkich zmian jakie już powstały we mnie dzięki Niej. Wiele razy zastanawiałem się jakby wyglądało dziś moje życie gdybym nie utracił kontaktu ze swoją Duszą. Jednak dzięki zagubieniu i odnalezieniu doceniłem jej prawdziwą wartość. Każdego dnia staram się odnaleźć to, co realnie pomaga mi zbliżyć się do mojej Duszy i lepiej zrozumieć ją w codziennym życiu. Najważniejszymi krokami, które to umożliwiły dzielę się podczas indywidualnych sesji pomagając je postawić.

Po przez indywidualne sesje pomagam:

• odzyskać świadomość posiadania swojej Duszy oraz Jej miejsca w naszym życiu, dzięki temu lepiej zrozumiesz samego siebie i doświadczenia przez jakie przechodzisz,

• połączyć się ze swoją Duszą, otworzyć się na wskazówki, prowadzenie oraz odzyskać wsparcie swojej Duszy, pozbyć się poczucia wewnętrznego konfliktu, odzyskać wewnętrzne poczucie zgody, spójności i autentyczności,

• postawić kolejne kroki po terapii "Odzyskania Duszy", aby korzystać z Niej w codziennym życiu,

• popatrzeć na samego siebie i własne doświadczenia życiowe oczami swojej Duszy,

• uwolnić się od emocjonalnego cierpienia w bolesnych doświadczeniach życia oraz przekształcić te doświadczenia w zasoby, z których będziesz mógł korzystać,

• uwolnić blokowane emocje, wyjść z pod wpływu strachu, złości, smutku, żalu, nawiązać zdrową relację ze swoimi emocjami,

• wyjść z pod wpływu poczucia winy, wstydu, zewnętrznych oczekiwań, celów i ocen. Pielęgnować indywidualność i odnajdywać marzenia swojej Duszy,

• oczyścić przestrzeń z zewnętrznych wpływów, które utrudniają nam oddanie przestrzeni naszej Duszy,

• przechodzić przez kryzysowy moment życia wykorzystując go do zbliżenia się do swojej Duszy i osobistej przemiany.

Indywidualne sesje to 5-7 rozmów telefonicznych lub po przez skype.
Każda rozmowa dotyczy innego kroku, który przybliża do lepszego komunikowania się ze swoją Duszą i jej
trwałej obecności w codziennym życiu. Podczas sesji pracuje również na poziomie Duszy.

Cena to 550-650zł.

Aby zamówić sesje lub dowiedzieć się o nich więcej skontaktuj się ze mną.

KONTAKT